Політика влади призведе до того, що ми втратимо найцінніший ресурс – наші ліси.

07 вересня 2018 року Сергій Євтушок звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою захистити лісове господарство України і продемонструвати стратегію розвитку галузі.

Під час свого виступу у Верховній Раді він зауважив, що політика уряду може призвести до знищення одного з найбільших природних багатств України - наших лісів.

Політик нагадав, що 15 листопада 2017 року Кабмін на своєму засіданні затвердив «Стратегію реформування лісового господарства України до 2020 року». Вона передбачає передачу наших лісів у концесію. Справжньою метою такої програми є обкрадання та подальша приватизація лісових господарств, переконаний Сергій Євтушок.

«Це призведе до того, що ми втратимо ліси», - наголосив парламентарій.

Народний депутат від «Батьківщини» також зауважив, що з 2015 року не фінансується програма щодо охорони, збереження та відновлення українських лісів.

«Упродовж 3 років не фінансуються державні підприємства лісового господарства на сході країни. Там масово звільняються люди. Це виклик для нас. Ми можемо втратити лісовий фонд», - додав він.

Сергій Євтушок наголосив, що минулої сесії до закону щодо підтримки фермерських господарств парламентські ділки внесли поправку, яка додатково оподатковує лісові державні підприємства.

«Вони і так платити податок за кожне дерево. А тепер ці ділки спромоглися протягнути поправку, яка унеможливлює роботу цих держпідприємств. Це призведе до приватизації держлісгоспів», - пояснив політик.

Як наголосив Сергій Євтушок, прем'єр-міністр має втрутитися в ситуацію і захистити лісове господарство України.

Повне відео звернення можно переглянути тут

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.