Політика влади призведе до того, що ми втратимо найцінніший ресурс – наші ліси.

07 вересня 2018 року Сергій Євтушок звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою захистити лісове господарство України і продемонструвати стратегію розвитку галузі.

Під час свого виступу у Верховній Раді він зауважив, що політика уряду може призвести до знищення одного з найбільших природних багатств України - наших лісів.

Політик нагадав, що 15 листопада 2017 року Кабмін на своєму засіданні затвердив «Стратегію реформування лісового господарства України до 2020 року». Вона передбачає передачу наших лісів у концесію. Справжньою метою такої програми є обкрадання та подальша приватизація лісових господарств, переконаний Сергій Євтушок.

«Це призведе до того, що ми втратимо ліси», - наголосив парламентарій.

Народний депутат від «Батьківщини» також зауважив, що з 2015 року не фінансується програма щодо охорони, збереження та відновлення українських лісів.

«Упродовж 3 років не фінансуються державні підприємства лісового господарства на сході країни. Там масово звільняються люди. Це виклик для нас. Ми можемо втратити лісовий фонд», - додав він.

Сергій Євтушок наголосив, що минулої сесії до закону щодо підтримки фермерських господарств парламентські ділки внесли поправку, яка додатково оподатковує лісові державні підприємства.

«Вони і так платити податок за кожне дерево. А тепер ці ділки спромоглися протягнути поправку, яка унеможливлює роботу цих держпідприємств. Це призведе до приватизації держлісгоспів», - пояснив політик.

Як наголосив Сергій Євтушок, прем'єр-міністр має втрутитися в ситуацію і захистити лісове господарство України.

Повне відео звернення можно переглянути тут

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Добавити відгук

Нам буде цікаво дізнатись вашу думку.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Відгуків 0