НАЗК внесло припис заступнику Голови Державного агентства лісових ресурсів України

20 грудня 2017 року прес-служба Національного агентства з питань запобігання корупції повідомила, що заступнику керівника Державного агентства лісових ресурсів України Володимиру Бондарю винесено припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

За результатами виявлення порушень встановлено, що у директора державного підприємства "Харківська лісова науково-дослідна станція" вбачається наявність приватного інтересу, зумовленого сімейними  стосунками.

Зазначимо, що керівником "Харківськох ЛНДС" є Андрій Мостепанюк.

Відповідно, це може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття ним рішень, або вчинення чи невчинення дій під час виконання повноважень, що є ознаками потенційного конфлікту інтересів, який має постійний характер.

З метою запобігання у подальшому порушенням антикорупційного законодавства Національне агентство вимагає провести відповідне службове розслідування та розглянути питання про притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності.

За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Нагадаємо, у листопаді Кабінетом міністрів України було звільнено голову Державного агентства лісових ресурсів Христину Юшкевич.

 

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.