ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВУ В УНІАН

24 листопада 2017 року об 10,00 год у м.Києві (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал) в УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Реформування лісової галузі: знищення чи розвиток?».

Під час заходу учасники поінформували про результати Всеукраїнських зборів профспілкового активу лісогосподарської галузі у зв’язку із схваленням Кабінетом Міністрів України Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року.

Також учасники розказали про перспективи та наслідки впровадження прийнятої Стратегії, оголосять Резолюцію зборів та звернення до керівництва держави з метою недопущення знищення лісової галузі України.

Спікери:  голова Профспілки працівників лісового господарства України Степан Кривов’язий; голова громадської організації Незалежне експертне партнерство, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Юрій Марчук; голова Житомирської обласної організації Профспілки працівників лісового господарства Володимир Ткачук (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал).

Жорстко критикували: створення лісогосподарського об’єднання, відсутність бюджетної підтримки на ведення лг, кулуарність ухвалення документа тощо. В. Ткачук, зокрема, заявив: “Ми проти координування МІнАПП. Головним розпорядником коштів має бути ДАЛР”.

На уточнююче запитання “Чи ви проти усіх форм об’єднання, чи лише тих, які скасовують самостійність лісгоспів”, С. Кривов’язий відповів, що профспілки не проти об’єднання лісгоспів за умови збереження їх як господарюючих об’єктів, але деталі треба широко обговорювати. На запитання “Чи має це об’єднання підпорядковуватися ДАЛР чи бути незалежним”? він відповів, що “має бути незалежним”.

 

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.