ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗБОРИ ПРОФСПІЛКИ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

 

 

 

 

Всеукраїнські збори визначили, що останніми роками, в галузі назріла соціальна катастрофа, яка стала результатом непродуманих дій в питаннях фінансування лісогосподарських заходів, втрати Держлісагентством статусу головного розпорядника бюджетних коштів, невдалої кадрової політики з боку Міністра аграрної політики та продовольства України і Кабінету Міністрів України. Такі дії унеможливили діяльність державних лісогосподарських підприємств країни.

Мало того, 15 листопада 2017р. Кабінет Міністрів України з подачі Міністерства аграрної політики і продовольства кулуарно, в порушення власного ж регламенту схвалює «Стратегію реформування лісового господарства на період до 2022 року», яка навіть не узгоджена з Держлісагентством, Мінфіном, Мінюстом, Мінекономрозвитку, Мінприроди. Окрім того, документ подається як такий, що не потребує громадського обговорення та не стосується соціально-трудової сфери і не впливає на ринок праці Разом з тим передбачається створення «новоутвореного суб’єкта господарювання з корпоративними правами».

Голова Профспілки Степан Кривов’язий звернув увагу на те, що Стратегія має бути обговорена і погодження з профспілкою, громадськістю та всіма зацікавленими сторонами: «Ми виступаємо категорично проти передачі лісів у концесію. Адже це може спричинити масову вирубку. Абсолютно неприйнятним є створення єдиного господарюючого суб’єкту, такого собі монополіста, що призведе до ліквідації лісгоспів. Такі ідеї породжуються від бажання приватизувати українські ліси. І це прямо суперечить процесу децентралізації – всі зароблені кошти будуть йти в центр, а місцеві бюджети залишаться ні з чим. Ці застереження необхідно передбачити в Стратегії реформування. Жодного таємного прийняття невідомої Стратегії ми не допустимо!»

Всеукраїнські збори профспілкового активу лісогосподарської галузі виголосили одностайну позицію щодо збереження цілісності лісогосподарської галузі, підприємств, як юридичних осіб, структурної вертикалі державного управління, належного фінансового забезпечення підприємств. 

За результатами Всеукраїнських зборів профспілкового активу лісогосподарської галузі 23.11.2017 року прийнята Резолюція




шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.