Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року

Глава держави доручив Кабінету Міністрів України розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи України.

Зокрема, доручено розробити та внести на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо удосконалення системи фінансування та розвитку лісового господарства, зокрема, шляхом створення державного фонду розвитку лісового господарства, визначивши джерела його наповнення та напрями спрямування коштів, у тому числі передбачивши можливість зарахування до фонду рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів.

Що ж пропонується «Стратегією сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період 2017 – 2020 рр.» ???

Наївно було б думати, що весь багатосторінковий документ, ухвалений КМУ в напівсекретному режимі, народився сам по собі. Очевидною є причетність відповідних груп впливу, зацікавлених у просуванні саме такої редакції документу.

Кабінет міністрів вирішив розібратись з лісовою галуззю й ухвалив стратегію розвитку. В документі передбачив передачу комунальних, військових, державних лісів в одне централізоване підприємство.

Йдеться про створення на національному рівні нового володаря усіх державних за власністю лісів. При цьому ніхто не вів дискусію, а що ж криється за ліквідацією усіх лісогосподарських підприємств із одночасним створенням Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період 2017 – 2020 рр.?

 

З повним текстом Указу Президента України можна ознайомитися за посиланням: http://www.president.gov.ua/documents/3812017-23066 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.