Проект Звернення до депутатів Черкаської обласної ради

Об'єднання КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області готує Звернення до депутатів Черкаської обласної ради про врегулювання порядку продажу необробленої деревини у Черкаській області.

Причиною Звернення є наполегливе впровадження Державним агенством лісових ресурсів України нового механізму реалізації необробленої деревини.

Держлісагенство запроваджує торгівлю деревиною на одній біржі ДП «Аграрна біржа» виключно в електроному варіанті, не відмінивши існуюче вищезазначене положення і не затвердивши нове.

Агенство лісових ресурсів України, намагається весь ринок необробленою деревиною сконцентрувати в одних руках, перевести його до Київа.

Впровадження такого механізму реалізації необробленої деревини приведе до зупинення господарської діяльності малих та середніх лісопереробних підприємств.
Вже було проведено чимало зустрічей, написано багато Звернень, Скарг та Вимог, але Держлісагенство продовжує "нав'язувати" задуманий механізм лише зсуваючи строки його впровадження.

Тому, деревообробники Черкаської області сподіваються на допомогу народних обранців в захисті інтересів регіону та малого бізнесу.

Проект Звернення вже доступний для перегляду.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Добавити відгук

Нам буде цікаво дізнатись вашу думку.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Відгуків 0