Скарга до Державного агенства лісових ресурсів України, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

 

До об'єднанням Кластер деревообробників Черкаської області після проведення електронного аукціону з продажу необробленої деревини надійшли численні скарги від переробників Черкащини, які брали участь у даному аукціоні, що відбувся 01 вересня 2017 року.

 Аукціон з продажу необробленої деревини було проведено на електронному майданчику https://utes.net.ua.

Учасниками електронного аукціону були зафіксовані грубі порушення та чисельні технічні незручності цієї програми.
Зі скарг переробників можна зробити висновок, що дана програма не дає можливості проводити прозорі, чесні, відкриті торги.
Розглянувши скарги учасників аукціону, об'єднання Кластер звернулося до Державного агенства лісових ресурсів України та Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства зі скаргою, де детально, по пунктам розписано суттєві недоліки програми.
Та, якщо в подальшому будуть проводитись торги з використанням даної програми, - переробники Черкащини попереджають, що будуть змушені звертатись до суду, адже переконані, що це не торги, а маніпулювання деревними ресурсами для конкретних покупців.


 

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.