Зустріч голів асоціацій деревообробників при Міністерстві аграрної політики та продовольства України

 

 

 

 

Голова об'єднання Кластер деревообробників Черкаської області Зубченко Андрій Іванович відвідав ще одну зустріч деревообробників 15 серпня 2017 року при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

На зустрічі з заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцевою Ольгою Васлівною були присутні голови асоціацій деревообробників Черкаської, Чернігівської, Київської, Житомирської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Тернопільскої, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей України.

Метою зустрічі було донести до Міністерства аграрної політики та продовольства України нагальні проблеми деревообробної галузі, знайти взаємопорозуміння та спільними зусиллями відновляти та розвивати деревообробку в Україні, враховуючи не тільки державні інтереси, але й інтереси переробників.

Деревообробники зауважили, що неоднаразові зустрічі з заступником голови Державного Агенства лісових ресурсів Бондарем Володимиром Нальковичем та спільні домовленності на цих зустрічах - не приносять жодних результатів! Всі зустрічі з Агенством проходять за "одним сценарієм": - зустрілися, переробники розповіли про свої проблеми, про наслідки цих проблем, отримали від Агенства обіцянки розібратися та посприяти у їх вирішенні, потисли руки та подякували один одному за підтримку... Але, повернувшись до роботи, деревообробники знову і знову стикаються з тим ж проблемами та ніяк не відчувають ні підтримки держави, ні покращення ситуіції.

Переробники України вимагають припинити "дерибанити" ліси, припинити розривати галузь, налагодити стабільне забеспечення лісовим ресурсом, припинити штучно-створений дефіцит сировини щоб "нагнати" ціну, заборонити облаштування лісопилок на теріторії лісгоспів та припинити масові "варворські" вирубки молодняка, почути врешті-решт переробника та стати його "Партнером", а не розробляти стратегічні плани із знешкодження малого та середнього бізнесу! Бо всі ці дії тільки породжують конфронтацію між Державою та переробником, і надумку переробників, є тільки два шляхи: або Держва та Переробник стають Партнерами, або Переробник вимушений діяти по сценарію "Майдан"!

І тільки після вирішення нагальних питань можливо перейти до питання про електронні торги, де повинно бути лише дві сторони Продавець й Покупець, і жодна стороння людина, типу "зацікавлений невідомий", не повинен втручатись до процесу торгів. А права та обов'язки повинні бути чітко прописанні для обох сторін.

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Трофімцева Ольга Васлівна почула позицію переробників та пообіцяла розібратися в питанні реформації деревообробної галузі, для чого насамперед повинна зустрітися з заступником голови Державного Агенства лісових ресурсів Бондарем Володимиром Нальковичем для більшого розуміння ситуації. Також важливим моментом є налагодження державної комунікації і починати потрібно з обласного масштабу! Залишилися ще де-які питання щодо спеціалістів Держави, працюючих на деревообробну галузь, тому запропонувала додати до порядку денного засідання Робочої групи пункт "Перехід на електронну систему біржових торгів з продажу необробленої деревини", а засідання призначити на 30 серпня 2017 року та запросити виконуючого обов'язки Міністра аграрної політики та продовольства України Мартинюка Максима Петровича, заступника голови Державного Агенства лісових ресурсів Бондаря Володимира Нальковича, представників деревообробних об'днань України. І тільки після розуміння об'єктивної картини у деревообробній галузі зможе винести обгрунтовану позицію щодо неї.

 

 

   

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.