Звернення до Управління Служби безпеки України в Черкаській області

 

 

 

 

Об'єднанням КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області 28 липня 2017 року було надіслано Звернення до Управління Служби безпеки України в Черкаській області з описом проблеми, що склалася на ринку деревини через інтерес "державних реформаторів" до вже розвинутої та стабільно набираючей оберти деревообробної галузі.

Прикриваючись реформами та залучившись підтримкою Агенства лісових ресурсів України, зацікавлені особи намагаються весь ринок необробленї деревини сконцентрувати в одних руках та перевести його до Києва. Їм байдужі інтереси регіонів, що в першу чергу від такого задуму постраждає середній і малий бізнес, який не в змозі конкурувати з крупними підприємствами; що податки від продажу деревини лишатимуться в столиці.

Фактично такі дії ведуть до повної монополізації ринку продажу лісопродукції – як сферу електронних торгів, так і сферу торгів з голосу.

Тому, об'єднання КЛАСТЕР від імені деревообробників Черкащини звернулося до Управління Служби безпеки України в Черкаській області з проханням посприяти захисту прав переробників Черкаської області та недопустити грубих порушень норм чинного лісового та антимонопольного законодавства України.

Інакше, деревообробники Черкащини будуть змушені захищати свої права в інший спосіб, починаючи від зриву аукціонів з реалізації деревини, які планує проводити Аграрна біржа (м. Київ) в Черкаській області - до блокування роботи лісових господарств області, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, Державного Агентства лісових ресурсів України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

 

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.