Засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України

11 травня 2017 року відбулося засідання Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України для розгляду питання «Щодо доцільності проведення щоквартальних торгів необробленою деревиною на єдиній електронній площадці Аграрної біржі (м. Київ)»

Рішенням засідання Громадської ради постановили:

  1. За результатами розгляду даного питання направити звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо проведення торгів відповідно до чинних нормативно-правових актів.
  2. Пропонувати розглянути дане питання на засіданнях Громадських рад при обласних управліннях лісового та мисливського господарства, а також регіональних асоціацій деревообробних підприємств. За результатами розгляду звернутись до обласних державних адміністрацій та обласних рад для врегулювання.
  3. Держлісагентству здійснити торги 3 кварталу згідно чинного Положення про організацію та проведення аукціонів з продажу необробленої деревини.
  4. Держлісагентству затвердити нове положення про торгівлю необробленою деревиною, розроблене робочою групою при Державному агентстві лісових ресурсів України.

 

 

 

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Добавити відгук

Нам буде цікаво дізнатись вашу думку.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Відгуків 0