Звернення до Міністра аграрної політики та продовольства України, Державного агентства лісових ресурсів України

30 березня 2017 року на підставі рішення загальних зборів громадського об’єднання КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області від 21.03.2017 року, було затверджено проект Звернення до Міністра аграрної політики та продовольства України Кутового Т.В., т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Юшкевич Х.В.

У зверненні піднято питання щодо забезпечення місцевих переробників лісосировиною, а для цього необхідно удосконалити та прийняти на державному рівні новий порядок реалізації необробленої деревини, де б суттєво були враховані інтереси місцевого та середнього бізнесу.

Також було піднято питання проведення аукціонів з продажу необробленої деревини в електронному форматі. Проведення таких торгів є недоцільним, адже надання послуг з проведення аукціонів в електронному форматі призведе до монополізації ринку необробленої деревини, абсолютно не сприяє прозорості під час проведення торгів.

Окрім членів громадського об'єднання КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області дане звернення підписали ще 104 деревообробних підприємства.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Добавити відгук

Нам буде цікаво дізнатись вашу думку.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Відгуків 0