Контрабанда деревини до Європи

На сторінці фейсбуку Управління Служби безпеки України у Вінницькій області з’явилася інформація щодо затримання чергової вантажівки з деревиною в зоні митного контролю «Гайсин», яка прямувала до Європи.

СБУ викрила схему контрабанди деревини з України. Ділки у документах зазначали лісосировину, як готові вироби із дерева. Слідство встановило, що представники однієї з місцевих комерційних структур організували схему контрабанди лісоматеріалів до однієї з європейських країн. Серед «товару» були дерева цінних порід.— Для легалізації товару фігуранти вносили недостовірні відомості до митних документів і змінювали технічні характеристики продукції. У такий спосіб ділки «переоформлювали» заборонену до експорту лісосировину на готові вироби із дерева. Правоохоронці затримали вантажівку з партією контрабандного товару під час спроби перетину кордону в зоні митного контролю «Гайсин», — йдеться у повідомленні.

— Під час огляду транспортного засобу у фігурантів виявлено майже 300 квадратних метрів лісоматеріалів, задекларованих як «дошка терасна з акації» на суму більше ніж 9 тисяч євро. Вантаж та машину арештують. А за даним фактом продовжать розслідування у межах кримінального провадження. Державна екологічна інспекція Вінниччини постійно фіксує факти незаконної вирубки дерев. Цього разу вони виявили злочин, який завдав збитків майже на 12 мільйонів. Невідомі, нагадаємо, вздовж доріг області зрізали 786 дерев різних порід та діаметрів.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.