27 листопада 2020 року відбудеться Засідання Громадської ради

Шановні лісівники та деревинообробники!

Громадська рада при Держлісагентстві України з представників 35 громадських організацій вже неодноразово висловлювала стурбованість ініціативою Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України стосовно розширення дії постанови Кабінету Міністрів України №1178 від 04 грудня 2019 р. на усі 100 % необробленої деревини в Україні.

Ця ініціатива Міндовкілля України містить ознаки монополізації процесів продажу деревини через систему «Прозорро.Продажі», що разом з ініціативою створення монопольного (одного-єдиного) суб’єкта господарювання для управління лісами України може призвести до банкрутства деревинообробних підприємств, втрати ринків української деревини та виробів з неї, зростання безробіття, несе ризики для екологічної безпеки України, суперечить стратегії децентралізації та не враховує інтереси місцевих громад.

Враховуючи прогнозований негативний вплив цієї ініціативи Міндовкілля України, Громадська рада при Держлісагентстві України запрошує представників усіх об’єднань деревинообробників та лісівників України, які виступають за розвиток лісового господарства та деревинообробної промисловості та протестують проти монополізації ринку деревини України, взяти участь у відкритому засіданні Громадської ради при Держлісагентстві України, яке відбудеться 27 листопада 2020 року об 11:00. Засідання Громадської ради відбуватиметься за допомогою конференц-сервіcу Zoom.

Попередня реєстрація для отримати посилання на участь у засіданні на сторінці газети «Деревообробник» за ПОСИЛАННЯМ

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.