затримано головного лісівника Закарпаття (ВІДЕО)

Сьогодні, 02 листопада, на сайті Державного бюро розслідувань з’явилася інформація щодо затримання одного з начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Начальник обласного управління лісо-мисливського господарства Віктор Яковець був затриманий у Чернівцях.

У Держбюро розслідувань пояснили причину затримання.

За інформацією ДБР, Яковець протягом 2020 року налагодив схему отримання хабарів за сприяння в реалізації деревини через систему Прозорро.

Цього разу співробітники ДБР затримали головного лісівника Закарпаття під час отримання ним хабара на суму 30 тисяч гривень. Під час обшуку у Яковця було виявлено решту коштів, які він взяв за сприяння в продажу деревини у одного з підприємців.

Прес-служба Держлісагентства на своїй сторінці опублікувало:

"...Наразі, станом на 02 листопада, до Державного агентства лісових ресурсів України від правоохоронних органів, у тому числі і від ДБР, не надходило офіційних повідомлень і звернень щодо затримання жодного з територіальних керівників.

Державне агентство лісових ресурсів України максимально відкрите, здійснює свою діяльність в межах чинного законодавства і в рамках кримінально-процесуального законодавства, за необхідності готове сприяти правоохоронним органам для об’єктивного розслідування викладених фактів."

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.