Черкащина приєдналася до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу»

 

 

 

 

 

Проєкт із озеленення України реалізовується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та благодійної організації «Благодійний фонд «Озеленення України».

Черкащина приєдналася до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу», яка відбувається у всіх куточках України, та за добу в п’ятьох лісгоспах області активні жителі висаджують 32 тисячі дерев!

Це Звенигородський, Корсунь-Шевченківський, Смілянський, Лисянський, Черкаський лісгоспи.

Зокрема, службовці Черкаської обласної державної адміністрації заліснили 0,6 га, саджали дуби та сосни.

Протягом 2020 року у держлісгоспах Черкащини буде відтворено лісів на загальній площі 1270,7 га. Під час весняної лісокультурної кампанії та враховуючи природнє поновлення, відтворення лісів вже здійснено на площі 1245 га. Восени ліс буде створено на 25,7 га. Основними лісоутворюючими породами для області є дуб звичайний та сосна звичайна. Також висаджують горіх чорний, дуб червоний, ялину європейську, модрину, акацію, липу, березу та ін.  У держлісгоспах лісові розсадники висіяні на площі 15 га, де зростає понад 8 мільйонів сіянців тридцяти деревних та чагарникових порід, які будуть висаджені вже під час наступної лісокультурної кампанії 2021 року

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.