відбулася виробнича нарада Черкаського обласного управління

19.08.2020 року під керівництвом начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка відбулася виробнича нарада обласного управління за участю головних спеціалістів та директорів держлісгоспів. На засіданні обговорили актуальні питання лісогосподарювання та проаналізували підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств за 7 місяців 2020 року.

Олександр Дзюбенко доповів про хід розширеного засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України, що відбулося наприкінці минулого тижня. Начальник управління зазначив, що попри світові тенденції спаду економіки, зниження ділової активності ринку в зв’язку  з пандемією та карантинними заходами, держлісгоспам необхідно знаходити резерви, ресурси, зменшувати витратну частину, щоб стабілізувати роботу, ефективно працювати та покращити основні фінансові показники. Наголосив начальник управління на продовженні курсу механізації лісогосподарських процесів та лісокультурного виробництва.

За 7 місяців 2020 року держлісгоспами виконано всі планові показники господарської діяльності. Цьогоріч лісовідновлення здійснено на площі 1008,2 га, сприяння природному поновленню – на площі 145 га. Лісорозведення проведено на площі 20 га. Разом відтворення лісів проведено на площі 1173,2 га, при річному плані 1230 га. Догляди за лісовими культурами здійснили  на площі 4553,1 га. Лісові розсадники закладені на 14,9 га. Плантації новорічних ялинок створили на площі 22,24 га.

За результатами фінансово-господарської діяльності за 7 місяців 2020 року отримано 398  млн грн прибутку від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг). Про це повідомила  начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів  Ірина Тимченко. На ведення лісового господарства держлісгоспами спрямовано 146,5 млн грн.   Всі підприємства спрацювали прибутково та отримали 15 млн грн чистого прибутку. За рахунок власних коштів підприємств освоєно 4,8 млн грн капітальних інвестицій.

За 7 місяців 2020 року держлісгоспами області сплачено до зведеного бюджету 154,4 млн грн податків та обов’язкових платежів, з них до державного бюджету – 100,6 млн грн, до місцевого – 53,9 млн грн. Крім того, сплачено 29 млн грн єдиного соціального внеску. Разом сплачено податків та ЄСВ 183,3 млн грн.

Заступник начальника управління Микола Рижков зупинився на ефективності використання лісосировиинних ресурсів, виконанні сортиментної структури при заготівлі деревини на рубках головного користування, проаналізував стан залишків лісопродукції на складах та хід аукціонів з продажу необробленої деревини.

Завідувач сектору мисливського господарства обласного управління Володимир Рибалка доповів про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь. У держлісгоспах області  функціонують 34 рейдові бригади. З початку  року працівниками лісогосподарських підприємств було проведено майже 850 рейдів. Мисливствознавцями, єгерською службою та працівниками державної лісової охорони лісгоспів Черкащини складено 65 протоколів на порушників правил полювання.  Автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.