Робоча нарада за участю об’єднання КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області, Товарної біржі АПК ЦО України, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

08 грудня 2016 року відбулася робоча нарада за участю представників громадського об’єднання КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області, Товарної біржі агропромислового комплексу центральних областей України, Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Вкотре піднімалось питання забезпечення місцевих переробників сировиною. А також питання формування цін на лісопродукцію, яка виставляється на аукціон.

Заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Рижков зауважив, що серйозною проблемою для держлісгоспів області залишаються ті деревообробники, які беруть участь в аукціонах з продажу лісопродукції, а потім не виконують взяті аукціонні зобов’язання – не вибирають деревину у лісогосподарських підприємств. За його словами, по пиловниках дубових таких питань немає, а от по пиловниках хвойних вибирається тільки 65-75% викупленої деревини. Тому робота в цьому напрямку триває, адже держлігоспи області зацікавлені у тому, щоб максимально реалізувати необроблену деревину на кожному аукціоні та забезпечити потреби місцевих деревообробників. Тому обласне управління завжди виступає за співпрацю, взаєморозуміння та конструктивний діалог.

За даними Товарної біржі агропромислового комплексу центральних областей України до аукціону, що відбудеться в Черкаській області 10 грудня поточного року не допущено понад 40 фірм, підприємств та фізичних осіб-підприємців, які порушили умови договорів купівлі-продажу необробленої деревини.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.