Запроваджено протиепідемічні заходи по Черкаському ОУЛМГ

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказів Державного агентства лісових ресурсів України від 12.03.2020 року № 81 «Про заходи стосовно стабілізації епідемічної ситуації в Державному агентстві лісових ресурсів України, спричиненої коронавірусом COVID-19» та від 16.03.2020 року № 85 «Про внесення змін до наказу Державного агентства лісових ресурсів України від 12.03.2020  № 81», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в обласному управлінні здійснено додаткові заходи для убезпечення працівників лісової галузі

Під час карантину в Управлінні призупинено надання адміністративних послуг з видачі щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання, прийом іспитів з отримання «Посвідчення мисливця».

Сертифікати про проходження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій будуть видаватися під час карантину двічі на тиждень – у вівторок та четвер.

В обласному управління безперебійно працює система електронного документообігу, електронна пошта office@lis-ck.gov.ua, телефон «гарячої лінії» (0472) 37-03-75.

У зв’язку із запровадженим режимом роботи скасовано проведення особистого прийому громадян керівництвом та масові заходи за участю школярів, студентів, громадськості (акції, зльоти, конференції).

Трудові колективи мають користуватися засобами індивідуального захисту, антисептичними засобами для обробки рук, слідкувати за провітрюванням робочих приміщень і недопущенням скупчення більше 10 осіб, виконувати інші рекомендації МОЗ.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарствашаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.