Держлісгоспи Черкащини не реалізують акацієві пиломатеріали

На сайтах Служби безпеки України та Прокуратури Черкаської області розміщено новини про блокування працівниками зазначених служб незаконного вивезення до однієї з європейських країн оптової партії лісопродукції у вигляді пиломатеріалів.

У повідомленнях зазначається, що «Лісопродукцію у вигляді пиломатеріалів представники столичної комерційної структури закуповували у лісгоспах на території Черкащини… У ході огляду транспортного засобу виявлено 22 кубометри забороненої до експорту деревини акації, на суму майже 200 тисяч доларів США».

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства заявляє: державні лісогосподарські підприємства Черкащини не займаються реалізацією акацієвих пиломатеріалів. Тому затримані пиломатеріали не могли бути придбані у держлісгоспах Черкащини!!! Вся деревина (і акація в тому числі) держлісгоспами продається у необробленому (круглому) вигляді. Питання подальшого руху, використання, переробки реалізованої деревини –  не в компетенції держлісгоспів.

Тому  вважаємо формулювання «Лісопродукцію у вигляді пиломатеріалів закуповували у лісгоспах на території Черкащини» – некоректним та таким, що несправедливо спричиняє інформаційний негатив для державних лісогосподарських підприємств області.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.