перед делегатами конференції замкнули двері Держлісагенства

Обурені ігноруванням збоку відповідальних за галузь структур делелегати конференціі після іі завершення вирушили до приміщення державного Агенства лісових ресурсів з надією зустрітися з керівником А.В. Заблоцьким. І яким було здивування, а потім ще більше обурення, коли перед делегатами замкнули двері. Зрештою, після 2-3 годинного стояння на тротуарі, скандальних перемовин із першим заступником, керівник Держлісагенства зустрівся з двома головами асоціацій в зачиненому кабінеті.

Розповідь одного з учасників:

Нам вдалося провести розмову у конструктивному дусі. Мені здалося, що пан Заблоцький А. був кимось поінформований про якісь деструктивні плани, учасників конференції, про те, що там будуть випадкові люди з вулиці і т. і.

Зрештою керівництво Держлісагенства пообіцяло, що цього тижня почне працювати група по завершенню підготовки законопроекту про ринок деревини за участі представників профільних асоціацій та науковців і подання його на розгляд Верховної Ради.

А. В. Заблоцький запевнив, що найближчим часом після моніторингу ситуації, буде пропонувати внесення змін до Постанови КМУ № 1178. На період, до прийняття Закону про ринок деревини та корегування вказаної Постанови КМУ керівництво Держлісагенства буде спрямовувати держлісгоспи на пониження цін на черговому аукціоні, якщо на попередніх деревина не була реалізована. Це дозволить розморозити реалізацію продукції та не зупинити діяльність деревообробних підприємств.

 

   

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.