чергова зустріч з Головою Держлісагенства Заблоцьким А.В.

 

 

 

 

04 лютого 2020 року, після оприлюдення Постанови від 04 грудня 2019 року № 1178 "Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини", деревообробники ініціювали ще одну екстрену зустріч з Головою агенства Заблоцьким А.В., яка відбулася в Агенстві лісових ресурсів, на якій сторони обговорили наслідки виконання постанови Уряду.

Основним питанням представників деревообробних асоціацій було - чому маючи власну електрону площадку для торгів на базі ЛІАЦ, перевагу отримала  площадка «Проззоро.Продажі».

Також обговорювали питання формування лотів, рівень стартових цін та проблему реалізації продукції деревообробки без сертифікатів.

Особливе занепокоєння представників деревообробної галузі викликало відсутність можливостей укладати прямі договори, що на їхню думку призведе до знищення малого підприємництва в деревообробці. Такі виробництва  не будуть конкурентноздатні на електронних торгах.

Враховуючи невизначеність з окремих питань, представники деревообробних асоціацій Соболевський І.М. та Когут М.В. анонсували проведення в лютому місяці конференції деревообробників всіх областей для вироблення подальшої стратегії дій в умовах реалізації всієї необробленої деревини через електронні торги та відсутності можливості її придбання за прямими угодами.

Слідкуйте за новинами.

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.