Пілотний проект реалізації деревини через е-аукціони

Відтепер всі лісокористувачі, у тому числі і комунальні, агролісгоспи та інші, продаватимуть деревину лише через електронні аукціони.
За пропозицією Мінекоенерго з 1 лютого до 1 квітня 2021 року проводитиметься експериментальний проект проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини.

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 

ПОСТАНОВА 

від 04 грудня 2019 р. № 1178

Київ

Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та захисту довкілля стосовно реалізації з 1 лютого 2020 р. по 1 квітня 2021 р. експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини (далі — експериментальний проект).

2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини, що додається.

3. Визначити, що:

1) на час реалізації експериментального проекту державне підприємство “Прозорро.Продажі”, що належить до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, є відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи — адміністратором електронної торгової системи;

2) дія експериментального проекту поширюється на постійних лісокористувачів, чистий дохід яких за результатами 2018 року становив не менше 10 млн. гривень включно;

3) учасники експериментального проекту відповідно до Порядку, затвердженого цією постановою, виставляють на електронні аукціони з продажу окремих партій необробленої деревини не менше ніж 25 відсотків щомісячних запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини лотами, сформованими із деревини одного сортименту, в обсязі не менше ніж 150 куб. метрів або за стартовою ціною лота не менше ніж 200 тис. гривень.

4. Установити, що:

1) необроблена деревина, яка реалізується постійними лісокористувачами, які не відповідають умові, визначеній у підпункті 2 пункту 3 цієї постанови, або лотами, сформованими із деревини одного сортименту, в обсязі менше ніж 150 куб. метрів або за стартовою ціною лота менше ніж 200 тис. гривень, виставляється на інші електронні аукціони;

2) дія експериментального проекту не поширюється на реалізацію необробленої деревини:

для задоволення потреб національної безпеки та оборони, подолання наслідків надзвичайних ситуацій, стихійних лих;

відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”;

для задоволення потреб бюджетних установ та населення на опалення;

використання якої передбачено колективними договорами постійних лісокористувачів;

для потреб індивідуального будівництва і ремонту будівель (для фізичних осіб).

5. Міністерству енергетики та захисту довкілля до 15 лютого 2021 р. поінформувати Кабінет Міністрів України про результати реалізації експериментального проекту та подати пропозиції щодо доцільності застосування процедури проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини на постійній основі.

        Прем’єр-міністр України                              О. ГОНЧАРУК

 

Стаття про порядок дії постанови від 04 грудня 2019 р. № 1178 була опублікована на сайті Держлісагенства лише 03.02.2020 року

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.