зустріч з Головою Державного агентства лісових ресурсів України

 

 

  

 

 

Намагання деревообробників врятувати галузь розбиваються об глуху стіну чиновницьких амбіцій і в окремих випадках злочинного ставлення до проблем економіки та краіни вцілому.


16 січня 2020 року відбулася зустріч деревообробників з Головою Державного агентства лісових ресурсів України Андрієм Заблоцьким. Зустріч ініційована керівництвом асоціацій Прикарпаття. Учасниками зустрічі були представники  Всеукраїнської асоціації деревообробників, Івано-Франківської асоціації лісозаготівельних підприємств, асоціацій деревообробних підприємств Прикарпаття, Львівщини, Чернігівщини, Волині, Буковини, Черкащини, Київщини, Закарпаття, Тернопільщини, асоціації деревообробних і меблевих підприємств та організацій «Меблідервпром», представники преси, а також начальники обласних управлінь лісового та мисливського господарства зазначених областей та керівник ДП "ЛІАЦ".

Мета зустрічі зупинити крах всього лісопромислового комплексу, спричинений багаторічною стагнацією галузі, некрнкурентністю цін украінськоі сировини, яка не витримала першого зниження курсу валют. На плечі деревообробника покладено абсурдне оподаткування лісгоспів, утримання іхніх роздутих штатів, управлінь, зарплат та премій, сучасних іномарок, затрат на електронний облік та сертифікацію, наукових установ і ще багато чого про що не всім громадянам відомо.

Найцікавіше те, що як агенство так і управління на офіційному рівні заявляють, шо не мають права втручатися в господарську діяльність підприємств, а на ділі жорстко диктують господарствам кожен крок і займають не останніє місце в організаціі розкрадань та здирницьких схем. Аналізуючи ситуацію після зустрічі, приходимо до висновку що управління не мають жодного наміру знижувати ціни і свідомо йдуть на банкрутство господарств та зупинку підприємств. Відповідь деревообробників на таку позицію ДАЛРУ та управлінь буде жосткою і рівноцінною безвідповідальності чиновників.

           

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.