Деревообробники не політики!

Деревообробники не політики і не переслідують жодної політичної мети, але сьогодні на 29 році незалежності змушені виборювати право на працю у власній країні, право сплачувати податки та утримувати свої сім'ї.

Вже у 2019 році експорт російської необробленої деревини на європейський ринок знизився на 25%. Український уряд виношує наміри заповнити цю нішу Українським лісом.

Шановні урядовці та депутати, пропиніть податковий та адміністративний терор лісового господарства, дайте нарешті можливість розвиватися вітчизняному лісопромисловому комплексу. Дякуючи вашим попередникам і вже сьогодні вам, на відміну від всієї Європи вітчизняна деревообробна галузь залишається на рівні печерної лісопилки і ми закуповуємо за кордоном все від паперу до макогона, виготовлені з нашої сировини і нашими фахівцями. Вам не соромно? Не вмієте, не знаєте - їдьте до людей і вчіться, попередньо не забудьте скласти повноваження.

Курс валют невпинно знижується, а з ним і шанси української деревообробної галузі.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пан Мелованов махнув на лісове господарство рукою, зрозумівши, що взяти з нього нічого.

Новий керівник агенства на першій колегії поставив начальникам обласних управлінь більш ніж дивні завдання. Збільшити реалізацію деревини і заробітні плати працівникам. В умовах тотального закриття підпиємств по причині неконкурентності цін на деревину на внутрішньому та зовнішньому ринках, цього можна досянутигти шляхом зниження податкового тиску на господарства, ліквідації управлінь, додаткової інфраструктури, радикального перегляду штатів лісгоспів, створення інвестиційних умов для переформатування місцевих лісопилок в сучасні конкурентні підприємства.

Судячи з наявної інформації жодних потуг рятувати галузь збоку керівництва ДАЛРУ не спостерігається.

Голова Асоціації деревообробників Львівщини доповідав, що досягнуто домовленість про зустріч керівників профільних асоціацій України з п. Андрієм Заблоцьким, але я вважаю, що вона результату не принесе тому, що в цьому не зацікавлений уряд вцілому, а те, що масово закриваються робочі місця та втрачаються ринки і надходження до бюджету їм байдуже.

Щоб привернути увагу суспільства до проблеми, буде ефективніше організувати масову всеукраїнську протестну акцію деревообробників в Києві та областях.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.