Об’єднання Кластер деревообробників Черкаської області взяло участь у роботі Круглого столу «Регуляторні хащі: Ліс – товар чи ресурс?»

Зустріч відбулася 27 квітня 2017 р. у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7, м. Київ) за участі Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового, першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, народного депутата України Остапа Єднака, т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич, голови Комітету деревообробної та меблевої галузі ЄБА Богдана Цуприк, керівника кафедри дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування України Юрія Марчука, голови Офісу ефективного регулювання Олексія Гончарука, за підтримки ЄС в особі керівника торгово-економічного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні Ніколаса Бердж.

Представником від громадського об'єднання КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області у роботі круглого столу був голова об'єднання Зубченко Андрій Іванович.


Мета заходу - досягнення збалансованості інтересів держави та бізнесу, проведення конструктивного діалогу з проблематики державного регулювання ринку деревини, зокрема, проаналізувати нормативну базу, процедурні проблеми та складнощі їх застосування, а також визначити дієві інструменти вдосконалення регуляторного поля.
Деревина є одним із базових ресурсів для формування низки галузей економіки України та широко застосовується в промисловому виробництві, будівництві, сільському господарстві, транспорті та хімічній індустрії. У регулюванні лісової галузі та ринку деревини існує низка критичних недоліків, що стримують розвиток зокрема, відсутність належного обліку деревини, проблема тінізації та незаконних рубок, невиконання нормативів лісокористування та заготівлі лісових ресурсів тощо.


Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Державна регуляторна служба України виступили з ініціативою вдосконалення регуляторного поля з метою якісного поліпшення бізнес-клімату шляхом запровадження Публічного Діалогу – серії заходів, спрямованих на консолідацію зусиль представників влади, бізнесу та експертного середовища для обговорення існуючих проблем та пошуку оптимальних шляхів їх вирішення.


На виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра України щодо системного перегляду діючого регуляторного поля, Робочою групою при Міністерстві аграрної політики та продовольства України за експертної допомоги Офісу ефективного регулювання (BRDO) проведено аналітичне дослідження ринку деревини. За результатами, експертами BRDO підготовлено Зелену книгу з проблематикою галузі.

шаблоны для dle 11.2

Відгуків 1

admin Офлайн 8 мая 2017 16:55
Тестовый отзыв)) blush  laughing  kissing_heart  smirk 
Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.