В лісомисливському управлінні відбулася виробнича нарада

На нараду були запрошені начальник екологічного нагляду в Черкаській області Олександр Позняков, заступник начальника відділу нагляду Прокуратури Черкаської області Сергій Гармаш, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення ГУНП в Черкаській області Володимир Захаренко, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Серій Коваленко, заступник начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції в Черкаській області Сергій Шевчук, співробітник відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Черкаській області Віталій Пономаренко, за участю заступників та головних спеціалістів лісомисливського управління, директорів та головних лісничих держлісгоспів.
На нараді розглянули питання щодо боротьби з незаконними рубками, порядок реалізації лісопродукції, ялинкову кампанію 2019-2020 та ряд інших господарсько-виробничих питань.

В області створена робоча група за участю представників обласного управління лісового та мисливського господарства, обласної державної адміністрації, правоохоронних та контролюючих органів. Посилено оперативну роботу рейдових бригад з охорони лісів від лісопорушень. Встановлено фотопастки в лісових насадженнях та місцях можливого скоєння незаконних рубок.
Протягом минулого року працівниками державної лісової охорони було зафіксовано 24 випадки  незаконних рубок у лісах, підпорядкованих держлісгоспам. Обсяг виявлених незаконних рубок становить 203 кубометри деревини. Лісовому господарству завдано шкоди в розмірі 1 млн. 684 тис. грн., із них сплачено добровільно 81,3 тис. грн. До правоохоронних органів направлено 11 справ.

В ході наради лісівники та представники правоохоронних органів обговорили створення спільних рейдових бригад для охорони лісових масивів Черкащини, особливо в передноворічний період. Задля цього визначили відповідальних осіб для оперативного реагування на лісопорушення.

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.