11 вересня в НУБіП відбудеться круглий стіл під назвою «Лісова політика України: першочергові завдання»

Організаторами заходу є Держліагентство, Товариство лісівників України і науковці Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБіП) за підтримки АПД. На круглому столі буде представлено цілий ряд законопроектів, направлених на вдосконалення ведення лісового господарства, розробку нових і правки до діючих законів, планується обговорення законодавчих проблем лісового господарства, які потребують негайного розгляду та схвалення.

На порядок денний, окрім інших, виносяться такі питання:
1. Основні прогалини в законодавчому полі лісового господарства.
2. Основи лісової політики України.
3. Презентація проектів нормативно-правових актів, які потребують термінового розгляду та схвалення.
4. Основи лісової політики України.
5. Принципи лісової політики Німеччини

Частина законопроектів опрацьована експертами Товариства лісівників і у новій редакції буде запропонована для обговорення.
Особливу увагу ми приділяємо проектам законів про фонд і фінансування лісового господарства, законопроектам, які окреслюють функції державної лісової охорони, питання інвентаризації лісів та інші напрямки діяльності, які є надважливими. Окрім того, в найближчий період, після 1-го вересня ми виставимо на обговорення в першому варіанті проект закону про Національну лісову політику.

Зараз, практично щоденно проводимо обговорення цього закону в університеті і будемо презентувати його на круглому столі 11-го вересня. Ряд законопроектів вже пройшли ґрунтовне обговорення на круглих столах, які були організовані в НУБіП за участі лісівників – практиків, юристів, науковців, експертів Товариства лісівників.

Враховуючи те, що 29-го серпня відкривається перше засідання Верховної очікується призначення всіх адміністративних посад у Верховній Раді, і, можливо, призначення уряду у новому складі. Назріло питання оперативного вирішення долі агентства лісового господарства.
Тому ми дуже розраховуємо на ваші конструктивні зауваження, конкретні пропозиції до конкретних пунктів.
Я просив би утримуватися від популістських міркувань. Ми говоримо про конструктивні зауваження, конструктивну критику і бажання щось змінювати в тих напрямках, які хотіли б працівники лісового господарства бачити.

Ми розуміємо обмежені можливості експертів Товариства лісівників в часі і в кількості експертів, тому просили б дуже конкретно висловлюватися з усіх пропозицій даних проектів законів і пропозиції до тих напрямків, які ви хотіли б змінити. Щиро сподіваємося на конструктивізм, чекаємо на ВАШІ пропозиції і на ВАШУ оперативність. Дуже хотіли б отримати ці пропозиції до перших чисел вересня, щоб їх можна було опрацювати презентувати 11-го вересня на круглому столі.
Свої пропозиції, побажання, присилайте на адресу ТЛУ : vr-tlu@ukr.net . Сподіваємося, на вашу небайдужість і активність.
Від сьогодні ми починаємо публікувати законопроекти, які стосуються ведення лісового господарства на нашому сайті. Чекаємо ВАШИХ пропозицій.

З повагою, Голова Товариства лісівників України Юрій Марчук
шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.