ДЕРЕВООБРОБНА ГАЛУЗЬ УКРАЇНИ НА МЕЖІ ПОВНОЇ ЗУПИНКИ, А ЛІСГОСПИ - НА МЕЖІ БАНКРУТСТВА

 

 

 

 

 

 

 

 

Під час прес-конференції учасниками була надана інформація про критичну ситуацію, що склалася в галузі.
Українська деревообробна галузь опинилася на межі повної зупинки й банкрутства через відсутність чіткої та прозорої державної стратегії її розвитку. Повна відсутність державного фінансування, податкової стагнації, повна відсутність будь-якої державної програми розвитку деревообробної галузі. Законодавча база, яка регулює деревообробну галузь в Україні, не є ефективною.
Для вирішення існуючих у деревообробній галузі проблем в Україні необхідно створити Міністерство лісового господарства, а також ухвалити законодавчу базу, яка забезпечуватиме єдині та прозорі правила в цій галузі. Крім того, для підтримки деревообробної галузі необхідно впровадити державні програми підтримки, які дозволили б стимулювати виробництво кінцевих продуктів - меблів та столярних виробів, а також паливних та енергетичних матеріалів.
"Якщо новий уряд, нова влада не повернеться обличчям до деревообробної галузі, нам не залишиться нічого іншого, крім як вийти на вулиці з масовими протестними акціями. Іншого шляху ми не бачимо." Про це оголосили учасники прес-конференції: голова Асоціації деревообробних та лісозаготівельних підприємств Західної України Ігор Соболевський; голова Асоціації деревообробних та лісозаготівельних підприємств Львівщини Микола Когут; голова Чернівецької асоціації деревообробників Дмитро Саїн; голова Асоціації деревообробників Київщини Олександр Ілюшенко; голова ГС «Об’єднання КЛАСТЕР деревообробників Черкаської області» Андрій Зубченко; директор Інституту підтримки регуляторної реформи в Україні Володимир Дорош.
шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.