ЗВЕРНЕННЯ ДЕРЕВООБРОБНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

За дорученням деревообробників Черкаської області, Об’єднанням КЛАСТЕР 14 червня 2019 року було надіслано Звернення до Президента України з проханням та вимогою не затверджувати проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини».

Деревообробники Черкащини вважають, що від впровадження запропонованих Кабінетом Міністрів України торгів постраждає середній і малий бізнес, адже переважну більшість деревини скуповуватимуть великі підприємства. Малі підприємства, із-за відсутності технічної бази та недостатньої кількості кваліфікованих менеджерів, на разі ще не в змозі конкурувати з крупними підприємствами  і залишаться без сировини.

Введення нового гравця в ринок продажу необробленої деревини в особі державного підприємства «Прозорро.Продажі» є недоцільним, адже внесе розлад в налагоджену систему продажу необробленої деревини. Рутина робота залишається в регіоні, а прибутки централізуються.
Затвердження даної Постанови матиме жахливі наслідки для нашого регіона:

  • Ліквідацію, або в кращому випадку зупинення господарської діяльності малих та середніх лісопереробних підприємств.
  • Скорочення робочих місць.
  • Зменшення надходжень до місцевих бюджетів.
  • Підприємства області, населення області не матиме змоги придбати продукцію, що виробляють наші місцеві деревообробні підприємства.

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Добавити відгук

Нам буде цікаво дізнатись вашу думку.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Відгуків 0