ЗВЕРНЕННЯ ДЕРЕВООБРОБНИКІВ ЧЕРКАЩИНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

 

 

 

 

За дорученням деревообробників Черкаської області, Об’єднанням КЛАСТЕР 14 червня 2019 року було надіслано Звернення до Президента України з проханням та вимогою не затверджувати проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію пілотного проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу окремих партій необробленої деревини».

Деревообробники Черкащини вважають, що від впровадження запропонованих Кабінетом Міністрів України торгів постраждає середній і малий бізнес, адже переважну більшість деревини скуповуватимуть великі підприємства. Малі підприємства, із-за відсутності технічної бази та недостатньої кількості кваліфікованих менеджерів, на разі ще не в змозі конкурувати з крупними підприємствами  і залишаться без сировини.

Введення нового гравця в ринок продажу необробленої деревини в особі державного підприємства «Прозорро.Продажі» є недоцільним, адже внесе розлад в налагоджену систему продажу необробленої деревини. Рутина робота залишається в регіоні, а прибутки централізуються.
Затвердження даної Постанови матиме жахливі наслідки для нашого регіона:

  • Ліквідацію, або в кращому випадку зупинення господарської діяльності малих та середніх лісопереробних підприємств.
  • Скорочення робочих місць.
  • Зменшення надходжень до місцевих бюджетів.
  • Підприємства області, населення області не матиме змоги придбати продукцію, що виробляють наші місцеві деревообробні підприємства.

 

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.