ІІ етап IV з’їзду лісівників України

 

 

 

 

14 березня 2019 року у Луцьку відбувся ІІ етап IV з’їзду лісівників України.

З метою скликання IV з’їду лісівників України, перший етап якого відбувся у вересні минулого року, стало опрацювання спільних рішень за участю фахівців лісового господарства, закордонних експертів, представників деревообробного сектору щодо подальшого функціонування та реформування лісового господарства на основі європейських стандартів та досвіду. 

На другому етапі з’їзду делегати проаналізували, як виконуються рішення першого етапу з’їзду. Зокрема, частково за рахунок спеціального фонду Держбюджету України будуть профінансовані лісогосподарські заходи на Півдні та Сході України. Верховна Рада України зменшила до 0,1% податок на лісові землі. На жаль, не виконується в повному обсязі Указ Президента України №381/2017 від 21.11.2017р., направлений на комплексне вирішення проблем лісового господарства.
  Тому делегати з’їзду звернулися до Президента України з пропозицією створення робочої групи з напрацювання національної лісової політики та відповідних законодавчих актів.
   До Верховної Ради України лісівники звернулися  з проханням терміново прийняти проекти Законів «Про внесення змін до Лісового кодексу України (щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення лісової галузі)», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективного ведення лісового господарства та посилення охорони лісів», відкликати законопроект №10092 від 26.02.2019 р. «Про ринок необробленої деревини та прав на її заготівлю», доопрацювати його з урахуванням інтересів лісової та деревообробної галузей.
   До Уряду України звернулись із проханням передбачити додаткове фінансування лісового господарства Півдня та Сходу України, переглянувши держбюджет-2019. А при підготовці головного фінансового документу на наступний рік передбачити створення окремого фонду фінансування лісового господарства на виконання відповідного указу Президента.


Під час проведення другого етапу  ІV-го з’їзду лісівників було прийнято звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, громадських об’єднань, обласних, районних, міських та селищних рад, обласних та районних адміністрацій, до політичних партій.

шаблоны для dle 11.2

Похожі новини

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.