Прийом у члени об'єднання

Членами об'єднання можуть бути як юридичні особи так і фізичні особи-підприємці, які здійснюють свою діяльність в деревообробній галузі.


Прийом у члени об'єднання здійснюється на підставі письмової Заяви про вступ на ім’я Голови Правління за рішенням Правління, яке приймається протягом місяця з дня подання відповідної заяви.


Члени об'єднання беруть участь у роботі та в управлінні об'єднання через своїх уповноважених представників (фізичних осіб), відомості про яких прописуються в Інформаційній карті члена об'єднання, що є обов’язковою формою для вступу в об'єднання.

Реквізити для сплати членського внеску можно отримати у бухгалтерії
за номером (096) 463-48-10 або за посиланням.

  • Кожен член об'єднання, який належним чином виконав свій обов’язок перед об'єднанням щодо сплати членських внесків, вправі брати участь у Загальних зборах з правом голосу.
  • Членство в об'єднанні є добровільним та індивідуальним.
  • Усі члени об'єднання є рівними у реалізації своїх прав та обов’язків.
  • Інформація, надана членом об'єднання, не може бути використана в будь-яких інших цілях, окрім тих, що прямо передбачені при її наданні.
Інформація про нових членів чи вибуття старих членів вноситься до Реєстру членів об'єднання. Реєстр членів об'єднання веде Голова Правління.
шаблоны для dle 11.2

Відгуків 0

Інформація
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.